2 denní kurz s ubytováním, polopenzí a dopravou z Prahy

Základní kurz je určen všem, kteří se chtějí naučit bezpečný pohy na sněžnicích v horách. Nejedná se o kurz přežití ani o lavinový kurz. Akce je určena pro začátečníky, kteří zatím na sněžnicích nechodili.  V sobotu budeme venku 6 hodin, v neděli pak 7 + 1 hodina pauza na oběd. Budeme se pohybovat v rozmanitém terénu ve slupině do 10 lidí + 2 instruktoři.
Užijete si parádní víkend na horách ve skupině fajn lidí, co se nebojí vyzkoušet něco nového.  Ubytování s polopenzí je zajištěno v útulné horské chatě, která byla v roce 2018 rekonstruována. Pokoje 3-5 lůžkové.
Po přihlášení emailem budete vyzváni k zaplacení celkové ceny kurzu (lektorné, doprava tam a zpět, výukový materiál a ubytování s polopenzí) 2200,- Kč na účet lektora.
Sněžnice a hůlky si účastníci zajišťují sami. Po přihlášení obdržíte seznam půjčoven. Doporučujeme včasnou rezervaci sněžnic (nejméně měsíc předem).
Co vše se naučíme?
Společně se naučíme pohybu na sněžnicích v rozmanitém terénu, překonávání ploch s hlubokým sněhem i terénních překážek. Večer věnujeme teorii, praktickým dovednostem a důležitým maličkostem, které nám pomohou přečkat nepříznivé podmínky a zpříjemní nám pobyt v zimní přírodě.
Účastníci obdrží certifikát o absolvování kurzu.
Nutná výbava:
zimní sportovní oblečení (jako na běžky), pevné kotníkové boty (pohorky), čelovka, termoska a menší batoh na pobyt v terénu, sněžnice a hůlky, náhradní rukavice.
Doprva je zajištěna mikrobusem s nástupními místy Kácov, Praha a Mladá Boleslav.  Z Prahy se odjíždí v sobotu v 7:30 od metra B Rajská zahrada. Před odjezdem obdrží přihlášení účastníci email s pokyny k odjezdu.


26. listopadu 2018 (Po)

Fotografie

Stránky:  1 · 2

      
      
      
      

Stránky:  1 · 2